graduates

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2013-2014

Τόλιου Ελίνα

Μεθοδολογίας Ιστορίας και μεθοδολογίας Επιστήμης Αθήνα

Άρτα τζωρτζίνα

Μαθηματικό (τμήμα στατιστικής) Σάμος 

Αναγνωστοπούλου Κωνσταντίνα

Κοινωνικής Πολιτικής Πάντειος

Τζανέτος Δημήτρης

Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθήνα

Σταυριανουδάκης Βασίλης

Πληροφορικής Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθήνα

Νικολάρας Χρήστος

Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθήνας

Μούτος Σωτήρης

Πληροφορικής Λαμία

Πάλλας Χρήστος 

Φυσικό Αθήνα

Συμεωνίδη Ευγενία

Χημικών Μηχανικών Ε.Μ.Π.

Χάλκος Μανώλης

Διαχείριση Περιβάλλοντος και Φυσικών Πόρων Πάτρα

Δαμάλας Ιωάννης

Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Πολυτεχνείο Κρήτης

Ρεβενίδης Δημήτρης

Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών Ε.Μ.Π.

Θάνος Χρήστος

Μηχανικών Τεχνολογίας Αεροσκαφών Χαλκίδα

Ρωμανός Μολφέσης

Φυσικό Αθήνα

Πίππας Φίλιππος

Πρόγραμμα Διαχείρισης Εκκλησιαστικών Κειμηλίων Αθήνα

Νταλαφούρας Βασίλης

Μηχανικών Βιοιατρικής Τεχνολογίας Αθήνα

Βαλαβάνης Βασίλης

Μηχανολόγων Μηχανικών και Βιομηχανικού Σχεδιασμού Κοζάνη

Θώδη Άννα Μαρία

Πλαστικών  Τεχνών και Επιστημών της Τέχνης Ιωάννινα

Βέκιος Χρήστος

Φυσικοθεραπείας Αθήνα

Γιαννοπούλου Πηνελόπη

Διοίκηση Επιχειρήσεων Αθήνα

Γέτος Γιώργος

Επιστήμης Φυτικής Παραγωγής Γεωπονικό Πανεπιστήμιο Αθήνας

Διασάκου Μαριάνα

Φιλοσοφίας-Παιδαγωγικής και Ψυχολογίας Αθήνα

Ζαφειράκου Κωνσταντίνα

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Χαλκίδα

Μαγκώνης Θάνος

Τεχνολογίας Ήχου και Μουσικών Οργάνων Κεφαλονιά

Μουράτης Αντώνης

Μαθηματικό Αθήνα

Μπάνη Αλεξία

Νοσηλευτικής Αθήνα

Ολένα Προτσένκο

Νομική Κομοτηνής

 Μπιτσιάνης Βασίλης

Ραδιολογίας και Ακτινολογίας Αθήνα

Γεωργικόπουλος Χάρης

Οινολογίας και Τεχνολογίας Ποτών Αθήνα

Μυριούνη Φλώρα

Φιλοσοφίας-Παιδαγωγικής και Ψυχολογίας Αθήνα

Γεωργίου Πέτρος

Διοίκηση Επιχειρήσεων Πάτρα

Πάλλης Τάσος

Οικονομικής Επιστήμης Πειραιά

Παπαευαγγέλου Βαγγέλης

Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Θεσσαλονίκη

Πετριτσόπουλος Έκτορας

Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πολυτεχνείο Κρήτης

Σορανίδη Ράλια

Φωτογραφίας και Οπτικοακουστικών Αθήνα

Τέντες Αλέξανδρος

Διοίκηση Επιχειρήσεων -Διοίκηση Τουριστικών Επιχειρήσεων Αθήνα

Τουλίκας Αναστάσιος

Μηχανολόγων Μηχανικών Ε.Μ.Π.

Φαρούπου Βασιλική

Νοσηλευτική Αθήνα

Ψαλλίδα Νικολέτα

Νοσηλευτική Λαμία

Ρίκα Φατιόνα

Δασοπονίας και Διαχείρησης Φυσικού Περιβάλλοντος Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης

Ράλλη Κατερίνα

Φιλοσοφίας-Παιδαγωγικης και Ψυχολογίας Αθήνα

Μούτου Μάγδα

Νοσηλευτική Αθήνα

 Ασανακίδη Ιωάννα

Αγγλική Φιλολογία Αθήνα

οι υπόλοιποι σύντομα κοντά σας......