graduates

               .........… Ελίζα              

Παιδαγωγικό Προσχολικής Εκπαίδευσης - Πανεπιστήμιο Κρήτης

......…… Παναγιώτης

Μηχανολόγων Μηχανικών - ΤΕΙ Στερεάς Ελλάδας

......…… Γεώργιος

Μαθηματικών - Πανεπιστήμιο Αιγαίου

......…… Γεωργία

Επιστημών της Εκπαίδευσης και της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία – Πανεπιστήμιο Πατρών

......…… Έρρικα

Πολιτικών Μηχανικών ΤΕ - ΤΕΙ Θεσσαλίας

......…… Κωνσταντίνος

Μηχανολόγων Μηχανικών και Βιομηχανικού Σχεδιασμού ΤΕ – ΤΕΙ Δυτ. Μακεδονίας

......…… Κωνσταντίνος

Επιστημών της Θάλασσας – Πανεπιστήμιο Αιγαίου

......…… Νικόλαος

Τεχνολόγων Γεωπόνων – ΤΕΙ Κρήτης

        ......……  Γεωργία                

Φιλολογίας - Πανεπιστήμιο Πατρών

......……  Μάριος

Μηχανικών Αυτοματισμού ΤΕ – ΤΕΙ Στερεάς Ελλάδας

......……  Ιωάννα

Αρχιτεκτόνων Μηχανικών – Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων

......……  Κρίστι

Πολιτικών Μηχανικών – Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης

......…… Ιωάννης

Μηχανικών Τεχνολογίας Αεροσκαφών ΤΕ – ΤΕΙ Στερεάς Ελλάδας

......…… Φαίη

Σχολή Πλοιάρχων – Α.Ε.Ν.

......…… Αλεξάνδρα

Πολιτισμικής Τεχνολογίας & Επικοινωνίας - Πανεπιστήμιο Αιγαίου

......…… Νεφέλη

Φιλολογίας – Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών

......……  Αλέξανδρος

Επιστήμης και Τεχνολογίας Τροφίμων – Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής

......……  Κατερίνα – Αθηνά

Ιστορίας και Φιλοσοφίας της Επιστήμης - Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών

......……  Πάνος

Γεωλογίας & Γεωπεριβάλλοντος -  Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών

......…… Δέσποινα

Φιλοσοφίας – Πανεπιστήμιο Πατρών

......…… Νικόλαος

Μαθηματικών – Πανεπιστήμιο Πατρών

......…… Θανάσης

Μαθηματικών και Εφαρμοσμένων Μαθηματικών  – Πανεπιστήμιο Κρήτης

......…… Δημήτρης

Μηχανολόγων Μηχανικών -  Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο

......…… Δημήτριος

Διεθνών, Ευρωπαϊκών και Περιφερειακών Σπουδών - Πάντειο

......…… Ιωάννα

Επικοινωνίας, Μέσων και Πολιτισμού - Πάντειο

......…… Γεώργιος

Μηχανικών Τεχνολογίας Πετρελαίου & Φυσικού Αερίου ΤΕ και Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ – ΤΕΙ Αν.Μακεδονίας -  Θράκης

......…… Ευανθία

Διοίκησης Επιχειρήσεων Αγροτικών Προϊόντων και Τροφίμων – Πανεπιστήμιο Πατρών

......…… Νικόλαος  

Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων - Πανεπιστήμιο Πειραιά

......…… Γεώργιος

Φυσικής – Πανεπιστήμιο Πατρών

......…… Άννα – Μαρία

Οικονομικής Επιστήμης – Πανεπιστήμιο Πειραιά

......…… Φλώρα

Αρχειονομίας, Βιβλιοθηκονομίας και Μουσειολογίας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο

......…… Ρομπέρτ

Διοίκησης Επιχειρήσεων - Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής

......…… Γεώργιος

Οικονομικών Επιστημών – Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου

......…… Γεώργιος

Πληροφορικής – Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών

......…… Θεοδώρα

Γεωπονίας – Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης

 

Η ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΔΑΚΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΟΥ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟΥ ΜΑΣ

ΕΥΧΟΝΤΑΙ ΣΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΜΑΣ

ΚΑΛΗ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑ!!!