ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019

ΩΡΕΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ: 10:00 - 13:00

Α' ΛΥΚΕΙΟΥ: Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ

Β' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ

Γ' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ / ΣΠΟΥΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ

Γ΄ΕΠΑ.Λ.

 ΤΟΜΕΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΤΟΜΕΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
 Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ  Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ

ΕΠΙΤΗΡΗΣΗ: ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ/ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ/ ΠΡΕΚΑ ΕΥΤΥΧΙΑ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019

ΩΡΕΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ: 10:00 - 13:00

Α' ΛΥΚΕΙΟΥ: ΑΛΓΕΒΡΑ

Β' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΑΛΓΕΒΡΑ  ΑΛΓΕΒΡΑ ΑΡΧΑΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ

Γ' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ / ΣΠΟΥΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ / ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΑΡΧΑΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ

Γ΄ ΕΠΑ.Λ.

 ΤΟΜΕΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΤΟΜΕΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ  ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

ΕΠΙΤΗΡΗΣΗ:  ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ / ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΤΑΚΗ ΜΑΡΙΖΑ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

ΩΡΕΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ: 10:00 - 13:00

Α' ΛΥΚΕΙΟΥ: ΦΥΣΙΚΗ

Β' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΦΥΣΙΚΗ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ Α.Ο.Θ. (Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ) ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ (Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ)

Γ' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ / ΣΠΟΥΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΦΥΣΙΚΗ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ Α.Ο.Θ. ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ

Γ΄ ΕΠΑ.Λ.

 ΤΟΜΕΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΤΟΜΕΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
 ΜΗΧΑΝΕΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΚΑΥΣΗΣ  Α.Ο.Θ.

ΕΠΙΤΗΡΗΣΗ: ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ/ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ/ ΡΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ / ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

ΩΡΕΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ: 10:00 - 13:00

Α' ΛΥΚΕΙΟΥ: ΧΗΜΕΙΑ

Β' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ &ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΧΗΜΕΙΑ Α.Ε.Π.Π. (Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ) ΙΣΤΟΡΙΑ (Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ)

Γ' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ / ΣΠΟΥΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝΧΗΜΕΙΑ
ΧΗΜΕΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ Α.Ε.Π.Π. ΙΣΤΟΡΙΑ

Γ΄ ΕΠΑ.Λ.

 ΤΟΜΕΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΤΟΜΕΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
 ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΗΧΑΝΩΝ  Α.Ο.Δ.

ΕΠΙΤΗΡΗΣΗ: ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ/ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ/ ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ / ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

ΩΡΕΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ: 10:00 - 13:00

Α' ΛΥΚΕΙΟΥ: ΑΡΧΑΙΑ

Β' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ---

Γ' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ / ΣΠΟΥΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ

Γ΄ ΕΠΑΛ.

 ΤΟΜΕΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΤΟΜΕΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
 --- --- 

ΕΠΙΤΗΡΗΣΗ: ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ/ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ/ ΜΑΛΑΤΕΣΤΑΣ ΝΙΚΟΣ / ΠΡΕΚΑ ΕΥΤΥΧΙΑ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

ΩΡΕΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ: 10:00 - 13:00

Α' ΛΥΚΕΙΟΥ: ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ

Β' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ

Γ' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ / ΣΠΟΥΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ / ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΑΡΧΑΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ

Γ΄ ΕΠΑ.Λ.

 ΤΟΜΕΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΤΟΜΕΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
 Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ  Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ

ΕΠΙΤΗΡΗΣΗ: ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ/ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ/ ΤΑΚΗ ΜΑΡΙΖΑ / ΤΣΙΓΚΡΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

ΩΡΕΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ: 16:00 - 19:00

Α' ΛΥΚΕΙΟΥ: Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ

Β' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΑΛΓΕΒΡΑ ΑΛΓΕΒΡΑ ΑΡΧΑΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ

Γ' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ / ΣΠΟΥΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΦΥΣΙΚΗ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ Α.Ο.Θ. ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ

Γ΄ ΕΠΑ.Λ.

 ΤΟΜΕΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ   ΤΟΜΕΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ  ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

ΕΠΙΤΗΡΗΣΗ: ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ/ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ/ ΓΙΩΤΑΜΠΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ / ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

ΩΡΕΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ: 10:00 - 13:00

Α' ΛΥΚΕΙΟΥ: ΑΛΓΕΒΡΑ

Β' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΦΥΣΙΚΗ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ Α.Ο.Θ. (Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ) ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ (Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ)

Γ' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ / ΣΠΟΥΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΧΗΜΕΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ Α.Ε.Π.Π. ΙΣΤΟΡΙΑ

Γ΄ ΕΠΑ.Λ.

 ΤΟΜΕΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΤΟΜΕΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
 ΜΗΧΑΝΕΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΚΑΥΣΗΣ  Α.Ο.Θ.

ΕΠΙΤΗΡΗΣΗ: ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ / ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ / ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

 

ΤΡΙΤΗ 7 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

ΩΡΕΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ: 16:00 - 19:00

Α' ΛΥΚΕΙΟΥ: ΦΥΣΙΚΗ

Β' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΧΗΜΕΙΑ Α.Ε.Π.Π. (Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ) ΙΣΤΟΡΙΑ (Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ)

Γ' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ / ΣΠΟΥΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ

Γ΄ ΕΠΑ.Λ.

 ΤΟΜΕΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΤΟΜΕΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
 ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΗΧΑΝΩΝ  Α.Ο.Δ.

ΕΠΙΤΗΡΗΣΗ: ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ/ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ/ ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

ΩΡΕΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ: 10:00 - 13:00

Α' ΛΥΚΕΙΟΥ: ΧΗΜΕΙΑ

Β' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ---

Γ' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ / ΣΠΟΥΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ / ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΑΡΧΑΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ

Γ΄ ΕΠΑ.Λ.

 ΤΟΜΕΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΤΟΜΕΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
 --- --- 

ΕΠΙΤΗΡΗΣΗ: ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ / ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΓΙΩΤΑΜΠΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ / ΤΑΚΗ ΜΑΡΙΖΑ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

ΩΡΕΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ: 10:00 - 13:00

Α' ΛΥΚΕΙΟΥ: ΑΡΧΑΙΑ

Β' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ

Γ' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ / ΣΠΟΥΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΦΥΣΙΚΗ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ Α.Ο.Θ. ΚΟΙΝΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ

Γ΄ ΕΠΑ.Λ.

 ΤΟΜΕΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΤΟΜΕΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
 Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ  Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ

ΕΠΙΤΗΡΗΣΗ: ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ/ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ/ ΡΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ / ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

ΩΡΕΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ: 10:00 - 13:00

Α' ΛΥΚΕΙΟΥ: ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ

Β' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΣΠΙΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΑΛΓΕΒΡΑ ΑΛΓΕΒΡΑ ΑΡΧΑΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ

Γ' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ / ΣΠΟΥΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΧΗΜΕΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ Α.Ε.Π.Π. ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ

Γ΄ ΕΠΑ.Λ.

 ΤΟΜΕΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΤΟΜΕΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ  ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

ΕΠΙΤΗΡΗΣΗ: ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ/ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ/ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020

ΩΡΕΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ: 10:00 - 13:00

 Α' ΛΥΚΕΙΟΥ: Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ

Β' ΛΥΚΕΙΟΥ

 ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ  ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ  ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
 ΦΥΣΙΚΗ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ Α.Ο.Θ. (Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ) ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ (Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ)

Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ

  ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ / ΣΠΟΥΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ  ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ  ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ

 Γ΄ ΕΠΑ.Λ.

 ΤΟΜΕΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΤΟΜΕΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
 ΜΗΧΑΝΕΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΚΑΥΣΗΣ  Α.Ο.Θ.

ΕΠΙΤΗΡΗΣΗ: ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ / ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΠΑΠΑΘΩΜΑ ΒΑΣΩ / ΠΡΕΚΑ ΕΥΤΥΧΙΑ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020

ΩΡΕΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ: 10:00 - 13:00

 Α' ΛΥΚΕΙΟΥ: ΑΛΓΕΒΡΑ

Β' ΛΥΚΕΙΟΥ

 ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ  ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ   ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΧΗΜΕΙΑ Α.Ε.Π.Π. (Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ) ΙΣΤΟΡΙΑ (Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ)

 Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ

 ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ / ΣΠΟΥΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ   ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ  ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ / ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΑΡΧΑΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ

 Γ΄ ΕΠΑ.Λ.

 ΤΟΜΕΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΤΟΜΕΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΗΧΑΝΩΝ Α.Ο.Δ.

ΕΠΙΤΗΡΗΣΗ: ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ / ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ / ΤΑΚΗ ΜΑΡΙΖΑ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020

ΩΡΕΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ: 10:00 - 13:00

 Α' ΛΥΚΕΙΟΥ: ΦΥΣΙΚΗ

Β' ΛΥΚΕΙΟΥ

 ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ  ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ  ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ  ---

 Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ

 ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ / ΣΠΟΥΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ   ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ 
ΦΥΣΙΚΗ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ Α.Ο.Θ. ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ

 Γ΄ ΕΠΑ.Λ.

 ΤΟΜΕΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ   ΤΟΜΕΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
 --- --- 

ΕΠΙΤΗΡΗΣΗ: ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ / ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΓΙΩΤΑΜΠΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ / ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

  

 ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2020

ΩΡΕΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ: 10:00 - 13:00

Α' ΛΥΚΕΙΟΥ: ΦΥΣΙΚΗ (Ο.Ε.Φ.Ε.)

Β' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ  &ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΦΥΣΙΚΗ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ (Ο.Ε.Φ.Ε.) ---- ----

Γ' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ / ΣΠΟΥΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΦΥΣΙΚΗ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ(Ο.Ε.Φ.Ε.) Α.Ο.Θ. (Ο.Ε.Φ.Ε.) ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ (Ο.Ε.Φ.Ε.)

Γ΄ΕΠΑ.Λ.

 ΤΟΜΕΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΤΟΜΕΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
 --- --- 

ΕΠΙΤΗΡΗΣΗ: ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ / ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 

 

Μ.ΔΕΥΤΕΡΑ 13 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2020

ΩΡΕΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ: 10:00 - 13:00

Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ: ΧΗΜΕΙΑ (Ο.Ε.Φ.Ε.)

Β΄ ΛΥΚΕΙΟΥ

 ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ  ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
 ΧΗΜΕΙΑ (Ο.Ε.Φ.Ε.) --- ---

Γ' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ / ΣΠΟΥΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
--- --- ---

Γ΄ ΕΠΑ.Λ.

 ΤΟΜΕΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΟΜΕΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 
 Α΄ ΜΑΘΗΜΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ   Α΄ ΜΑΘΗΜΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ

ΕΠΙΤΗΡΗΣΗ: ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ/ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

 

Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ 15 ΜΑΪΟΥ 2020

ΩΡΕΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ: 10:00 - 13:00

Α' ΛΥΚΕΙΟΥ: Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ (Ο.Ε.Φ.Ε.)

Β' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ (Ο.Ε.Φ.Ε.) Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ (Ο.Ε.Φ.Ε.) Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ (Ο.Ε.Φ.Ε.)

Γ' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ / ΣΠΟΥΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ (Ο.Ε.Φ.Ε.) Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ (Ο.Ε.Φ.Ε.) Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ (Ο.Ε.Φ.Ε.)

Γ΄ ΕΠΑΛ

 ΤΟΜΕΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΤΟΜΕΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
 Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ (Ο.Ε.Φ.Ε.)  Ν.ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ (Ο.Ε.Φ.Ε.)

ΕΠΙΤΗΡΗΣΗ: ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ/ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 22 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2020

ΩΡΕΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ: 10:00 - 13:00

Α' ΛΥΚΕΙΟΥ: ΑΛΓΕΒΡΑ (Ο.Ε.Φ.Ε.)

Β' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΜΟΥ (Ο.Ε.Φ.Ε.) ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ (Ο.Ε.Φ.Ε.) ΑΡΧΑΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ (Ο.Ε.Φ.Ε.)

Γ' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ / ΣΠΟΥΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ / ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ (Ο.Ε.Φ.Ε.) ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ (Ο.Ε.Φ.Ε.) ΑΡΧΑΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ (Ο.Ε.Φ.Ε.)

Γ΄ ΕΠΑ.Λ.

 ΤΟΜΕΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ   ΤΟΜΕΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ (Ο.Ε.Φ.Ε.)   ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ (Ο.Ε.Φ.Ε.)

ΕΠΙΤΗΡΗΣΗ: ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ/ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2020

ΩΡΕΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ: 10:00 - 13:00

Α' ΛΥΚΕΙΟΥ: ΑΡΧΑΙΑ (Ο.Ε.Φ.Ε.)

Β' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΑΛΓΕΒΡΑ (Ο.Ε.Φ.Ε.) ΑΛΓΕΒΡΑ (Ο.Ε.Φ.Ε.) ---

Γ' ΛΥΚΕΙΟΥ

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ / ΣΠΟΥΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΧΗΜΕΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ (Ο.Ε.Φ.Ε.) Α.Ε.Π.Π. (Ο.Ε.Φ.Ε.) ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ (Ο.Ε.Φ.Ε.)

Γ΄ ΕΠΑ.Λ.

 ΤΟΜΕΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΤΟΜΕΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
 Β΄ ΜΑΘΗΜΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ   Β΄ ΜΑΘΗΜΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ

ΕΠΙΤΗΡΗΣΗ: ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ / ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ